Teslimat Koşulları

Hafta içi saat 12:00'dan önce verilen siparişler aynı gün Yurtiçi kargoya teslim edilmektedir.Cuma günü saat 12:00'dan sonra gelen siparişler gün içinde kargoya verilir.Cuma günü 12:00'dan sonra gelen siparişler ise en erken pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir.Hafta sonu,resmî tatil ve bayram günlerine denk gelen siparişiniz tatil bitiminin ardından gelen ilk iş gününde işleme alınarak kargoya teslim edilir. Siparişinizin her koşulda güvenli bir şekilde adresinize ulaşacağından emin olabilirsiniz.

Üyelik esnasında verdiğiniz bilgilerin doğruluğundan emin olmanız, olası herhangi bir sorunun kısa sürede çözülmesine imkân tanır. Bu sebeple gerekli tüm bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde bizlerle paylaşarak siparişinizin sorunsuzca elinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Sipariş sonrası e-posta adresinize gönderilecek teyit mailini kontrol ederek sipariş detaylarından haberdar olabilirsiniz. Sipariş ettiğiniz ürün stokta yer almıyorsa ürünle ilgili güncellemeler tarafınıza yine e-posta yoluyla bildirilir. Bu sayede ürünün stoklara ne zaman gireceğini öğrenebilirsiniz.

Siparişinizi teslim alırken ürünle ilgili herhangi bir problem olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Böylece gerekli durumlarda hızlıca iletişim sağlayarak problemleri kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz.