2.Saat25İndirimKategori.png (67 KB)

Filtrele
Filtrele

Kol Saati Modelleri ve Fiyatları

Kol saatleri, fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra görsel tasarımlarıyla da ön plana çıkan aksesuarlardır. Bu aksesuarlar birçok farklı modele sahiptir. Bu sayede farklı ortamlarda takabileceğiniz kol saatleri de çeşitlenmektedir. Kol saatleri kadın ve erkekler için ayrı ayrı tasarlanabildiği gibi unisex modeller de yaygın olarak tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra çocuklar için de özel olarak kol saati modelleri tasarlanmaktadır.

Kol saatleri kordon, çalışma tipi, kasa çapı, renk seçenekleri, kasa malzemesi, kasa tipi, takvim, su geçirmezlik, alarm gibi birçok farklı başlıkta çeşitli modellere sahiptir. Bir kol saati, birçok farklı özelliğe sahip olabildiği gibi aynı zamanda tasarımsal açıdan da diğer bütün saatlerden ayrışabilmektedir. Kullanım alanlarına göre de değişiklik gösteren kol saatlerinin hibrit modelleri de mevcuttur.

Kol saatlerini klasik, spor, günlük, lüks gibi sınıflandırmak mümkündür. Klasik modeller daha çok iş ortamlarında tercih edilmektedir. Günlük modeller ise, sade tasarımlarıyla hemen hemen her yerde takabileceğiniz seçeneklere sahiptir. Spor aktivitelerinde ise buna uygun modeller yaygın olarak tercih edilmektedir. Su geçirmezlik, kronometre gibi özelliklere sahip olan saatler, birçok spor aktivitesinde tercih edilebilir. Lüks olarak sınıflandırılan kol saati modelleri ise daha çok özel davetlerde takılmaktadır.

İşlevselliklerinin yanı sıra kol saatleri tarzınızı oluşturmanıza da yardımcı olacaktır. Farklı renklerde ve tasarımlardaki saatleri, birçok kıyafetinizle kombin yapabilirsiniz. Bu sayede bu aksesuarlar ile şık bir görünüm yaratabilirsiniz.

Kol Saati Özellikleri

Kol saatlerinin modellerine bağlı olarak çeşitli özellikleri vardır. Bu özelliklerden biri su geçirmez olmalarıdır. Su geçirmez saatler 3 metreden başlayarak 60 metreye kadar basınca dayanabilmektedir. Bunun yanı sıra kimi saatlerde takvim özelliği bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde, takvime çok kısa sürelerde ve her zaman ulaşabilirsiniz. Alarm, kol saatlerinde bulunabilecek özelliklerden bir diğeridir. Genellikle dijital saatlerde bulunan bu özellik sayesinde, çeşitli ihtiyaçlarınıza bağlı olarak alarm kurabilirsiniz. Bunun yanı sıra kimi saatlerde de kronometre özelliği vardır. Kronometre özellikle spor aktiviteleri sırasında aranan özelliklerden biridir.

Kol saatlerinin işlevlerinin yanı sıra tasarımsal olarak da birçok farklı özelliği bulunabilir. Kasa ve kordon malzemeleri değişken olan bu ürünler, yalnızca dijital ya da analog olabildiği gibi hibrit bir tasarıma da sahip olabilir. Her saat modeli kendine has bazı özelliklere sahiptir. İhtiyacınız olan özellikleri belirleyerek kol saati modeli tercihini buna göre yapabilirsiniz.

Erkek kol saatleri ve kadın kol saatleri tercih edebileceğiniz gibi aynı zamanda unisex modeller arasından da tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun bir seçim yapabilirsiniz. Unisex kol saati modellerinin en büyük özelliği hem kadın hem de erkekler tarafından rahatlıkla kullanılabiliyor olmasıdır. Bu saatlerin çiftler için olan modelleri de bulunmaktadır. Bu sayede partnerinizle aynı kol saatini takabilirsiniz.

Kol Saati Modelleri

Kol saati modelleri, çeşitli özelliklerine bağlı olarak geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu yelpazenin kategorilere ayrılması hayli zor olmakla birlikte, kadın kol saati modelleri, erkek kol saati modelleri ve unisex kol saati modelleri olarak üçe ayrılabilir. Bunun yanı sıra saatler çalışma tiplerine bağlı olarak da farklılaşmaktadır. Analog, dijital, hibrit, pilli, Japon makine ve kinetik gibi farklı çalışma tiplerine sahip kol saati modelleri vardır. Çalışma tiplerinin yanı sıra kordon çeşidine bağlı olarak model havuzu sınıflandırılabilir. Çelik, metal, hasır, silikon, plastik ve deri kordon gibi birçok farklı model bulmanız mümkündür. Çalışma tarzlarının ve materyallerinin yanı sıra renkler de kol saati modellerine yansımaktadır. Gümüş, beyaz, siyah, altın, bakır, lacivert, yeşil gibi onlarca farklı rengi kol saati modellerinde bulmanız mümkündür. Kol saatlerinde tek renkli seçenekleri bulabileceğiniz gibi çok renkli modeller de bulabilirsiniz. Renk seçimi tamamen beklentilerinizle alakalıdır. Kordon renklerinin yanı sıra kadranlarda da farklı birçok renk olduğunu görebilirsiniz.

Kol saatlerinin camlarında kullanılan materyaller de farklı modellerin ortaya çıkmasını sağlamıştır. Kol saatlerinde kimi camlar mika, mineral gibi malzemelerden yapılırken kimi camlar ise plastik, hardlex ve hibrit olabilir. Kasa tipleri de kol saati modellerinde çeşitlilik göstermektedir. Yuvarlak, kare, dikdörtgen, dizayn, oval ve dörtgen gibi farklı kasa tipleri modellerini bulabilirsiniz. Bunların yanı sıra saatlerdeki ek özellikler de modellere yansımaktadır. Su geçirmezlik birçok saat modelinde bulunan özelliklerden biridir. Bunun yanı sıra takvim ve kronometre gibi birçok farklı özelliği de kol saati modeline göre bulabilirsiniz.

Daniel Klein Kol Saati Modelleri

Daniel Klein kol saati modelleri, birçok farklı seçeneğe ve çeşide sahiptir. Bu modelleri uzun yıllar boyunca kullanmanız mümkündür. Daniel Klein kol saatleri arasında erkek ve kadınlar için özel tasarımlar olduğu gibi unisex modeller de bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra erkek ve kız çocuklar için ayrı ayrı modeller de vardır. Dilediğiniz Daniel Klein kol saati modelini kendiniz için alabileceğiniz gibi aynı zamanda bir sevdiğinize hediye olarak da tercih edebilirsiniz.

Daniel Klein saat modellerinin yüzlerce farklı çeşidi vardır. Bu yüzlerce çeşit arasından herkes kendisine uygun bir modeli mutlaka bulur. Çeşitli kordon modellerine sahip Daniel Klein saat modelleri, üretim materyali olarak birçok farklı seçeneğe sahiptir. Kordon modelleri kumaş, hasır, deri, çelik ya da silikon gibi malzemelerden yapılabilir. Bunun yanı sıra çelik ve hasır ya da kumaş ve derinin aynı modelde kullanıldığı alternatiflere de sahip olabilirsiniz.

Farklı çalışma tiplerine sahip olan Daniel Klein kol saatlerinin kasa çapları 19 mm’den başlayarak 50 mm’ye kadar uzanmaktadır. Bileğinizin kalınlığına göre en uygun kasa çapını tercih edebilirsiniz. Onlarca farklı renge sahip olan saat modelleri arasından, en sevdiğiniz renge ya da renklere ait seçenekleri bulabilirsiniz. Bu sayede tercih edeceğiniz saatleri farklı kıyafetlerle rahatlıkla kombin yapabilirsiniz.

Daniel Klein kol saati seçenekleri arasından klasik, spor, lüks, günlük gibi kullanım alanlarına yönelik farklı modelleri bulabilirsiniz. Aynı zamanda daha yumuşak geçişli ve hibrit modelleri birçok alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kol Saati Kullanmanın Avantajları

Bir kol saati kullanmanın birçok farklı avantajı vardır. Bu avantajlardan bazıları işlevsel açıdan değerlendirilirken bazıları ise tamamen estetik kaygıları tatmin eder. Kol saatleri, cep telefonlarına çok daha kullanışlıdır ve daha az emek ister. Cep telefonunu her yerde taşımanız mümkün değildir. Kol saatlerini ise hemen hemen her yere götürebilirsiniz. Hatta su geçirmez saatlerde rahatlıkla duş alabilir hatta havuza dahi sokabilirsiniz. Bunun yanı sıra spor aktivitelerinde de saatler çok işe yarayan aksesuarlardır. Yoğun hareket gerektiren sporlarda cep telefonu gibi cihazlardan faydalanarak saati öğrenmeye çalışmak çok zor olabilir. Kol saati ise bu konuda çok daha kullanışlı ve basit bir cihazdır. Aynı zamanda kronometre özelliği bulunan saatler sayesinde, performansınızı da ölçebilirsiniz. Bunun yanı sıra pile sahip olan kol saatleri aylarca hatta kimi durumlarda yıllarca ekstra bir zahmete gerek kalmadan çalışabilir.

Tüm bu işlevsel özelliklerinin yanı sıra saatler tarzınızı oluşturmanızda ve aksesuar kullanımınızda da önemli cihazlardır. Farklı tasarımlardaki ve renklerdeki saatleri dilediğiniz kıyafetinizle kombin yapabilirsiniz. Bu saatler işçilik olarak oldukça farklı modellere sahiptir. Gerek boyutuyla, gerek duruşuyla gerekse renkleriyle tercih edeceğiniz saatleri farklı ortamlara uydurabilirsiniz. Yapacağınız kombinlerde saatler, aksesuar ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Siz de Daniel Klein kol saatleri arasında dilediğiniz bir modeli tercih ederek, tüm bu avantajlara sahip olabilirsiniz.

Kol Saati Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kol saati alırken dikkat etmeniz gereken bazı faktörler vardır. Bu faktörlere dikkat ederek, daha uzun yıllar kullanabileceğiniz saatlere sahip olabilirsiniz. Erkek saat modelleri ve kadın saat modelleri arasında dikkat etmeniz gerekenler arasında bir fark yoktur. İster erkek ister kadın ister unisex isterse çocuk için olsun, satın alırken dikkat etmeniz gerekenler genellikle aynı kriterleri içerir.

Kol saati alırken dikkat etmeniz gereken ilk nokta camlardır. Kaliteli bir cam çizilmeye karşı dayanıklı olacaktır. Bu sebeple camın hangi malzemeden yapıldığına özen göstermelisiniz. Bunun yanı sıra su geçirmez bir cam her zaman daha avantajlı olacaktır. Özellikle dalgın olduğunuz anlarda saatleri suya sokmak birçok sıkıntıya sebep olabilir. Daniel Klein saat modellerinin büyük kısmı su geçirmez özelliklere sahiptir. Bununla birlikte özellikle 50 metreye kadar dalabileceğiniz saatleri tercih edebilirsiniz. Bu saatlerle dalış yapmasanız dahi en azından denize rahatlıkla girebilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise kayışlardır. Kendiniz için doğru kayışı bulmanız gerekir. Kayışlar birçok farklı malzemeden yapılabilir. Metal daha ağır bir saat olmasına sebep olurken, kumaş kayışların da çabuk zarar görebileceğini unutmamalısınız. Bu faktörleri göz önünde bulundurarak bir kol saati tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra özellikle günlük kullanım için buna yönelik saatler kullanmalısınız. Özel davetlerde klasik saatlere yönelirken, günlük kullanımda tercih edeceğiniz spor saatler sizi daha iyi hissettirecektir.

Kol Saati Fiyatları

Kol saati fiyatları birçok farklı faktöre bağlı olarak değişkenlik gösterir. Erkek kol saati fiyatları ve kadın kol saati fiyatları benzer özelliklere bağlı olarak belirlenir. Bu özelliklerin başında ise üretim materyali gelmektedir. Üretim materyallerindeki kalite arttıkça, saatlerin fiyatlarında da artış gözlemlenebilir. Bunun yanı sıra işçilik de önemli faktörlerden bir diğeridir. Daha detaylı işçiliğe sahip olan tasarımların fiyatları da daha yüksek olabilmektedir.

Kol saati alırken dikkat edilmesi gereken faktörlerden biri de fiyatlarıdır. Kol saatlerinde her bir modelin kendine ait farklı fiyatları vardır. Çalışma tipi ve kordon malzemesi fiyatları belirleyen faktörlerden biridir. Bunun yanı sıra tasarımsal bazı özellikler de fiyatları doğrudan etkilemektedir. Saatin ve kadranın renkleri bu faktörlerden biridir. Bunun yanı sıra fiyatları en çok etkileyen faktörlerden biri kasa malzemesidir. Kaza malzemesinin kalitesi ve tasarım özellikleri arttıkça fiyatında da artış gözlemlenebilir. Bunların yanında kronometre, alarm, takvim gibi ek özellikler de fiyatlar üzerinde doğrudan etkisi olan diğer faktörler olarak karşınıza çıkacaktır.

Daniel Klein Kol Saati Fiyatları

Kol saati tercihinde fiyatlar da önemli faktörlerden biridir. Herkes uygun fiyata kaliteli bir kol saatine sahip olmak ister. Bu her durumda mümkün olmayabilir. Buna karşın Daniel Klein sayesinde kaliteli kol saatlerine uygun fiyatlı biçimde sahip olabilirsiniz. İlk çıktığı günden bu yana Türkiye’de büyük ilgi gören Daniel Klein kol saatleri, uzun yıllardır piyasanın öncü isimlerinden biridir.

Daniel Klein saatler yüzlerce farklı modele sahiptir. Bu modellerin fiyatları arasındaki skala da oldukça geniştir. Bu sebeple dilediğiniz fiyatlara kol saati sahibi olabilirsiniz. Geniş model yelpazesindeki her modelde farklı ürünler ve fiyatlar bulmanız mümkündür. Daniel Klein kol saatlerinin fiyatları üretim materyalleri ve işçiliğe göre farklılık gösterir. Bununla birlikte muadilleriyle kıyaslandığında uygun fiyatları yakalamanız ve dilediğiniz gibi bir saate sahip olmanız mümkündür.

Siz de Daniel Klein’in geniş model dünyasından uygun fiyatlara kol saati tercih edebilirsiniz. Bu sayede uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bir saat sahibi olabilirsiniz.