Burçlara Göre Saat Modelleri ve Seçimi

Burçlara Göre Saat Modelleri ve Seçimi

15 Mayıs 2023

Burçlara göre saat seçimi, kişilerin doğum tarihlerine göre belli olan bahsi geçen tarihte gezegenlerin yerleşim şekline göre kişilerde belirli özellikler yüklenildiği düşünülen olgulara saat tercihlerinin de eklenmesidir. Belirli tarih aralığında doğan kişiler, doğdukları aya ait olan burcun temsil etmektedir. Burç yelpazesi toplam 12 burçtan ortaya çıkmaktadır. Bununla birlikte her burcun kendine ait bazı özelliklerinin olduğu düşünülmekte ve o dönemde doğan kişilerin ait olduğu burcun özelliklerini karakterinde yansıttığına inanılmaktadır.

Burçların sahip olduğu karakteristik özellikleri hayatta her seçim yaptığında ve yol ayrımında etkili olduğu gibi saat seçiminde de etkin rol oynamaktadır. Buna göre her burcun tarzı, beğendiği saat stili ve kişisel özellikleri birbirinden farklıdır.

Burçlara Göre Erkek Saat Modelleri

Kol saatleri çok uzun zamandan beri çok sevilen ve stilini yansıtmak isteyenlerin olmazsa olmaz aksesuar arasında yer alıyor. Bu yüzden özenle seçilen bir kombini şık bir gecede giymek için tamamlayıcı unsur olan saat seçeneklerinin yanı sıra günlük kıyafetleri bile öne çıkarabilmek için stil sahibi saat seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Saat seçimi sırasında dikkat edilmesi gereken pek çok etken bulunuyor. Bu etkenlerden son dönemde en fazla dikkat çeken burca göre seçim yapmak, burçlara göre erkek saat modellerine göz attığınızda son derece tatmin edici seçeneklere sahip olmanızı sağlar.

Burçlara Göre Kadın Saat Modelleri

Kadınlar için baştan aşağı güzel giyinmek kadar doğru aksesuarlarla bu güzel görüntüyü tamamlamakta çok önemli bir yere sahiptir. Doğru yerde kullanılmadığında dünyanın en güzel saati bile olsa eksik bir görüntü yaratacaktır. Kadınlar içinde tıpkı erkekler gibi saat seçerken göz önünde bulundurduğu bazı kriterler bulunur. Saat modeli kadar kişinin tercihleri ve tarzı da dikkat çeken detaylar arasında yer alır. Burçlara göre kadın saat modellerine bakıldığında her kadının zevkine, tarzına ve saati kullanmak istediği ortama uygun seçenekleri bir arada bulabilirsiniz.

Kendiniz için ya da özel günlerde anlamı bir hediye arayışına girdiğinizde burçlara uygun saat seçimine dikkat ederek karşınızdaki kişinin zevkine tam uyan saat seçeneğine ulaşmış olabilirsiniz. Burçlara göre saat seçimi ise başlıca şu şekildedir:

Koç Burcu: Burç kuşağının başlangıcı olarak bilinen ilkbahar ekinoksunun başladığı nokta şeklinde nitelendirilen Koç Burcu, ilk burç olarak kabul görmektedir. Liderlik yönü son derece gelişmiş olan Koç burcu kadın ve erkekler, genellikle ciddi bir duruş sergiledikleri için dikkatleri üzerine toplar. Bu yüzden koç burcu kadın ve erkek için klasik saat tasarımlarına yönelmek doğru bir seçim olarak görülür. Koç burcu ateş grubunda yer aldığından temsilci rengi de kırmızıdır. Silikon kordonlu kırmızı renge sahip kol saatleri ile koç burcu sevdiğinizin aklını başından alabilirsiniz.

Boğa Burcu: Boğa burcu sakin, sabırlı ve uyumlu yönleriyle ön plana çıkar. Boğa burcunun uyum sağlamak ve yakın dostluk konusunda çok özel yönlerinin olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Sade aynı zamanda zarif bir görüntü boğa burcu kadın ve erkekleri söz konusu olduğunda yaşam tarzının en önemli parçaları arasında yer alır. Bu yüzden boğa burcu için kasası ve kadranında çok fazla detayların yer almadığı ancak buna rağmen çelik kasasındaki parlaklığıyla ön plana çıkan saat seçeneklerinin çok doğru bir seçim olduğu ifade edilebilir.

İkizler Burcu: İkizler burcu iletişim yeteneği çok fazla gelişmiş ve enerjik yaşam stiliyle dikkat çeken özel bir burçtur. Genellikle çağın hızlı değişimine ayak uydurmak ve değişim için ilk adımı atmak gerektiğinde başrolde yer alan ikizler burcu erkek ve kadınları için gelişmiş teknolojinin giyilebilir aksesuarı olarak nitelendirilen akıllı saat modelleri doğru bir adres olacaktır.

Yengeç Burcu: Geniş hayal dünyası, nezaket, sempatiklik yengeç burcu denildiğinde ilk akla gelen özelliklerdir. Su elementinden olan yengeç burcu için hayat boyu akışına bırakmak ve anı yaşamak arzusu içinde bir yerlerde hep vardır. İç huzuru ve rahatlığı çok fazla önemseyen yengeç burcunu temsil eden renk ise masumiyetin rengi olan beyazdır. Sade ve şık tasarımlara sahip klasik saat seçenekleri asil duruşuyla yengeç burçlarının vazgeçilmez aksesuarı olacaktır.

Aslan Burcu: Kendilerini her ortamda bir şekilde öne çıkarmayı başaran aslan burcu için gösterişli olmak her şeyden önemlidir. Bu özelliklerinden dolayı aslında bulundukları her yerde lider rolüne uygun olarak kabul gören aslan burcu erkek ve kadınları için gösterişli parçalar kullanmak bir güç gösterisidir. Kadınlar için zarif ancak abiye tasarımlarına bile uyum sağlayabilecek ihtişama sahip saat seçenekleri dikkat çekerken, erkekler için cam rengi değişen hasır kol saatleri çok fazla beğeni toplar.

Başak Burcu: Temizliğin ve titiz olmanın sembolü hangi burçtur diye sorulduğunda tek cevap olarak akıllara her zaman başak burcu gelir. Başak burcu ayrıca duygusal yönleriyle de tanınır. Toprak burcuna dâhil olan başak burcunun rengi ise kahverengidir. Özellikle de yetişkin bir başak kadını ve başak erkeği için kahverengi tonlara sahip deri kordon klasik saat seçenekleri son derece uygun bir tercih olarak karşınıza çıkar.

Terazi Burcu: Dengeli, yaratıcı ve dostluk kurmak konusunda başarılı yönleriyle bilinen terazi burcu, kolay flört edebilen tarzı sayesinde her ortamda rahatlıkla iletişim kurabilir bir kişilik ortaya koyar. Terazi burcunu anımsatan renk ise pembe rengidir. Terazi kadınları için klasik ve spor saatlerde yumuşak renk tonlarında pembe detayların yer aldığı pek çok model bulunmaktadır. Terazi erkekleri için ise spor tasarımlarıyla ilgi çeken yeşil ve turkuaz ağırlıklı modellere yönelmekte fayda vardır.

Akrep Burcu: Burçlara göre saat seçimi yaparken en kolay ve hızlı seçim yapabilen kişiler akrep burcu olduğu söylenebilir. Soğukkanlı, sakin ve daha çok gizemli yönleriyle dikkatleri üzerine toplayan akrep burcu kadın ve erkekler için siyah kadran, kasa ve kordona sahip saat tasarımları çok modern bir seçim olarak ilginizi çekebilir. Ayrıca lükse de düşkün yönüyle bilinen akrep burcu altın rengi saat modellerinin şık kombinlere imza atabileceğini çok iyi bilir.

Yay Burcu: Özgürlüğüne düşkün ve neşeli yanıyla ön planda olan yay burcu erkek ve kadınları için seyahat halinde olmak çok önemlidir. Bu nedenle sürekli hareket eden ve bir yerden bir yere seyahat etmeyi seven yay burcunun kullandığı saatin navigasyon özelliğine sahip olması çok büyük bir avantajdır. Ayrıca spor tasarımlarla donatılmış bir akıllı saat, yay burcuna yaşamın içerisinde asistanlık edebilen bir kişisel aksesuar görevi görebilir.

Oğlak Burcu: Oğlak burcu kariyerine ve iş hayatında çok özen gösteren, kişisel düzenini çok fazla önemseyen bir burçtur. Burçlara göre saat seçimi söz konusu olduğunda oğlak burcu için kronografi saat seçeneklerini tercih etmek zamanlama konusunda işlevsel özelliklerden yararlanmaya fırsat tanıyarak hayatı kolaylaştırır. İş toplantıları sırasında rakiplerine karşı güçlü bir imaj yaratmak isteyen oğlak burcu erkek ve kadınlar için kronografi klasik saat seçenekleri istenen o güçlü imajı yaratmak konusunda son derece başarılıdır.

Kova Burcu: Sahip oldukları yaratıcı zekâ ve renkli kişiliklerinin yanı sıra kova burcu erkek ve kadınlar, çevreleri ile sürekli olarak bir etkileşim halinde olmaktan zevk alırken, diğer yandan bağımsız kararlarının peşinden gitmekten de büyük haz duyan kova burcu için özgür ruhunu korumak çok önemlidir. Genellikle tüm renk seçenekleri kova burçlarına çok yakışıyor olsa bile lacivert renginin asaleti ve zarafeti yansıtan yönü koca erkek ve kadınlarına çok farklı bir hava katar. Lacivert kordon geniş kadranlı spor saatleri kova burçlarının karakteristik özelliklerine tam anlamıyla hitap ediyor denilebilir.

Balık Burcu: Duygusal ve merhametli yönü ve şairane tavrıyla balık burcu erkek ve kadınları için romantik olmak çok değerlidir. Onların bu narin ve zarif yönleri, pastel tonlarına sahip renklerde kol saati modellerini seçmelerinin çok isabetli bir seçim olduğunu gösterir. Ayrıca sosyal çevreleri tarafından fark edilmeyi de seven balık burcu erkek ve kadınları için metalik tonlarda renkli kordon saat seçenekleri çok uygun bir seçim olarak dikkat çeker.

Astrolojiye göre her burcun kendine has özellikleri ve seçimleri bulunmaktadır. Kimi burçlar daha sakin ve sade bir yaşamı tercih ederken kimi ise tam tersi renkli ve hareketli bir yaşam stilini tercih eder. Burçlar kişilerin sosyal yaşantısındaki bazı özellikleriyle ön plana çıksa bile, daha çok kişisel tercihler söz konusu olduğunda kendini gösterir. Şık kombin hazırlıklarında gerçek anlamda ilgi çekici görünmek için son dokunuşu yaparken, saat tercihi de çok önemli olduğundan her burcun saat seçimi astrolojik anlamda birbirinden farklılık gösterecektir. Bu yüzden her burcun kendine has saat seçimi olduğunu bilmeniz gerekir. Sevdiklerinize saat hediye etmek istediğinizde, hangi saat modellerine yönelmek gerektiğini bilemediğin zamanlarda bu hap bilgiler büyük ölçüde işinizi kolaylaştırabilir.

Her Burç İçin Saat Seçenekleri Daniel Klein’de

Kol saati, kadın ve erkekler için zamanı kontrol etmenin çok daha ötesinde, modern bir kıyafet kombininin en güzel tamamlayıcısı olarak görev alır. Bu noktada pek çok farklı saat alternatifini piyasada bulmak mümkün hale gelmiştir. Ancak birçok saat modelinin bulunabildiği günümüzde kaliteye yönelmek uzun ömürlü ve dayanıklı saat kullanımının yanı sıra hayal ettiğiniz estetik görüntüyü elde etmenize olanak tanır. Bunun için pek çok farklı firma seçeneği arasından en nitelikli hizmet veren seçeneklere şans vermelisiniz.

Daniel Klein bu anlamda aradığınız üst düzey kalite standartlarında kol saati modellerine erişebileceğiniz, uzun yıllardan beri sektörde başarısıyla adından söz ettirmeyi sağlayan profesyonel bir firmadır. Uzun yıllardır kullanıcı odaklı hizmet veren firmamız memnuniyet geri dönüşleri alırken, sizin saatten beklentileriniz doğrultusunda her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam eder. 

Kolay alışveriş ve kalitenin kol saati söz konusu olduğunda tek adresi olan Daniel Klein’den satın aldığınız tüm saatler garanti kapsamında sizlere sunulur. Ayrıca geniş saat modellerinin yer aldığı web sitemize göz attıktan sonra, kendiniz için ya da özel günlerde sevdiklerinize kaliteden bir iz bırakmak istediğinizde, firmamızın uzman ekibinin ellerinden büyük bir titizlikle çıkan şık saat tasarımlarına bütçeye uygun cazip fiyat aralıklarında sahip olabilirsiniz.

Kol saatinin genel tarzınızı doğru yansıtması, şık ve entelektüel bir tarz sahibi olduğunuzu göstermek açısından son derece önemlidir. Bu yüzden kendini ispatlamış olan Daniel Klein farkını sevdiklerinize ve bizzat kendinize yaşatmak için yapmanız gereken sadece web sitemize göz atıp her zevke ve kesime hitap eden seçenekler arasından seçim yapmaktır. Daniel Klein kol saatinde tecrübenin, işlevsel ve özgün tasarımların tek adresi olmaya devam ediyor.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.